Костянтин Бондарєв: «Батьківщина» не зупиняє боротьбу за збереження української землі

Продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі – це велика перемога українського народу над олігархічними кланами та аграрною мафією.

Про це на прес-конференції заявив лідер Київського обласного партосередку ВО «Батьківщина» Костянтин Бондарєв, інформує прес-служба регіональної партійної організації.

За словами політика, потужна підтримка ініціативи «Батьківщини» про продовження земельного мораторію з боку фермерів, приватних землевласників, представників аграрних профспілок і небайдужих громадян змусили владу піти на поступки.

Костянтин Бондарєв наголосив, що партія на цьому не зупиняє боротьбу за збереження української землі й наполягатиме на тому, аби мораторій було продовжено щонайменше на п’ять років.

«Ми не допустимо розбазарювання національного скарбу в угоду купці олігархів. Долю сільськогосподарської землі має вирішувати український народ на референдумі», – вважає очільник партійців Київщини.

Костянтин Бондарєв розповів, що «Батьківщина» розробила стратегію розвитку сільського господарства в Україні з опорою на фермерські та сімейні господарства.

«За умови реалізації цієї програми за декілька років в Україні буде сформовано близько 2,5 млн сімейних та фермерських господарств, що забезпечить підвищення сільськогосподарського виробництва, збільшення продуктивності праці, зниження цін на продукти харчування та розв’яже проблему зайнятості на селі», – зазначив голова Київського обласного партосередку.

Костянтин Бондарєв подякував усім, хто підтримував «Батьківщину» в боротьбі за українську землю.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова