Корупційні чиновники продають нам наші ресурси вдесятеро дорожче – заява «Батьківщини» Чернігівщини

Під час прес-конференції за участю представників ВО «Батьківщина» обговорювалася тема підвищення комунальних тарифів.

Відомо, що уряд з нового року суттєво підвищив тарифи на газ та тепло для людей. У Чернігові та Прилуках пройшли масові акції протесту. 

Фінансист, депутат Чернігівської міської ради попередніх скликань В’ячеслав Лебідь звернув увагу на той факт, що влітку газ на торгових біржах коштував 45-60 доларів за тисячу кубометрів. Сьогодні ж українцям його продають за 423 долари. Фінансист не знаходить логіки в діях Кабміну.

«Якщо уряд закупив газ влітку по дешевій ціні, то чому продає зараз ледь не вдесятеро дорожче? Схоже, що там працюють не в інтересах народу України. Подивіться на мільярдерів на заході, Біл Гейтс – виробляє інтелектуальні продукти, той же Ілон Макс, а наші олігархи просто жирують на ресурсах, які належать народу України, і через корупційних чиновників перепродають нам наші ресурси в 5-10 разів дорожче. Це не бізнес, це –грабіжництво», – сказав В’ячеслав Лебідь.

Заступник голови Чернігівської обласної парторганізації, голова фракції в обласній раді Іван Якуб повідомив, що «Батьківщина» ініціюватиме скликання позачергових сесій місцевих рад, аби прийняти зверення до керівництва держави про зниження тарифів.

«Це обов’язок депутатів від усіх партій. Це не політика, це – виживання українців. Ми повинні звернутися до цього непрофесійного, навіть, зрадницького уряду з вимогою знизити тарифи», – підсумував «батьківщинівець».

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова