«Комітет захисту землі» у Кривому Розі підтримав ідею всеукраїнського референдуму

Криворізька міська організація ВО «Батьківщина» спільно з фермерськими та сільськогосподарськими об’єднаннями, а також з представниками бізнесу, створила «Комітет захисту землі».

 Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, першим заходом Комітету став круглий стіл, на якому йшлося про те, що уряд взяв курс на повне обезземелення українських громадян. Це не лише прагнення скупити у селян за копійки чорноземи в інтересах транснаціональних корпорацій, а й позбавлення права на землю жителів міст. Хочуть відібрати право на 2 гектари, які може отримати кожен українець, незважаючи на те, живе він в селі чи в місті.

Скасовується також поняття «особливо цінні землі», що дозволить розпродавати наше національне надбання – ліси, водойми, природні заповідники. Дозволяється знімати верхній родючий шар грунту та продавати його за кордон.

До того ж, уряд просуває пропозиції про позбавлення українців права постійного користування земельними ділянками, в тому числі й городами, а зверху призначають старост і «смотрящих» за тим, як у людей забирати їх землі.

«Саме тому ми, представники «Батьківщини», об’єдналися з фермерами, селянами та землевласниками, аби разом ініціювати референдум за народною ініціативою, на який буде винесено питання заборони розпродажу сільськогосподарської землі», – наголосила лідерка «батьківщинівців» Кривого Рогу Ольга Бабенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова