Команда Сватівської «Батьківщини» підбила підсумки роботи за минулий рік

У Сватовому, що на Луганщині, відбулася звітно-виборна конференція районного партосередку ВО «Батьківщина». Окрім делегатів, до неї долучилися представники обласної парторганізації, депутати місцевих рад, партійні активісти.

Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної «Батьківщини».

У своєму звіті голова Сватівської районної парторганізації Сергій Потєряхін розповів про роботу в минулому році. Він докладно зупинився на виборах у Нижньодуванській об’єднаній громаді, де депутатами стали шість «батьківщинівців». За цю перемогу Сватівський районний партосередок отримав нагороду від голови ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко.

«Сватове завжди показувало гарні результати, і мені було приємно отримати заслужену нагороду з рук Юлії Тимошенко. Запорука нашого успіху – постійне спілкування з виборцями та реальне опікування їхніми проблемами. Я щиро дякую кожному з партійців, а також представникам обласного партосередку за постійну підтримку», – сказав Сергій Потєряхін.

Він наголосив на великому внеску в роботу партійної структури секретаря обласного партосередку Віти Рудавіної, секретаря районної організації ВО «Батьківщина» Ірини Мороки, секретаря міської ради Дмитра Романенка та заступника міського голови Андрія Фоменка.

Сергій Потєряхін підкреслив, що команда Сватівщини націлена на подальшу плідну працю та реальні справи на користь громади.

Звіт голови затвердили й одноголосно обрали Сергія Потєряхіна керівником Сватівського районного партосередку на наступні два роки. Також затвердили склад бюро та контрольно-ревізійної комісії.

Заступник голови з агітаційної роботи Луганської обласної «Батьківщини» Ольга Шкурко розповіла про шляхи покращення роботи організації. Прес-секретар обласного партосередку Дмитро Будько доповів про останнє соціологічне дослідження, за результатами якого Юлія Тимошенко отримала найбільшу довіру серед усіх претендентів на посаду президента України, а також закликав партійців активізувати роботу в інформаційному полі, зокрема в соціальних мережах.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова