Команда партії «Батьківщина» в Одеській області продовжує допомагати жителям громад

Голова Одеської обласної організації партії «Батьківщина» Олег Радковський разом з керівником партосередку Березівського району Володимиром Сорохманюком та депутатом Фонтанської ОТГ Сергієм Веселовим привезли чергову гуманітарну допомогу в Петровірівську громаду Березівського району області.

Політики також зустрілись з головою громади Артемом Демчуковим та керівницею місцевого осередку партії «Батьківщина» Оленою Якименко, разом з якими передали продуктові набори пенсіонерам та малозабезпеченим жителям громади.

Як розповів Олег Радковський, з головою Петровірівської громади Артемом Демчуковим також було обговорено питання будівництва бомбосховища для закладів освіти.

«Наразі в школах громади є потреба в укриттях, для повноцінного та безпечного навчання дітей. Будемо опрацьовувати дане питання на обласному рівні. Окремо хочу відзначити, що пан Артем є справжнім господарем та гарним головою громади. Усі соціальні об’єкти справно працюють, надають послуги, а люди вчасно отримують зарплатню», – розповів Олег Радковський.

Політики також оглянули місцевий парк з дитячим майданчиком, який свого часу був побудований за підтримки екс-депутата Одеської облради від «Батьківщини» Леоніда Шимана.

«Приємно було оглянути чудовий парк в громаді, який свого часу був зведений за підтримки нашого однопартійця та колеги Леоніда Шимана. Наша команда робить все можливе, щоб допомогти нужденним людям в тяжкий час війни та наблизити нашу перемогу. Розбудова та успіх країн залежить від кожного з нас і ми працюємо над цим щоденно», – резюмував Олег Радковський.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова