Команда Київської обласної «Батьківщини» та депутати місцевих рад захистили землі Київщини

Сьогодні Київська обласна рада голосувала за дуже резонансне питання − про схему планування території Київської області.

За цією схемою селище Коцюбинське, яке знаходиться у Бучанському районі, розділили на частини. Прийняття цього рішення лобіюють забудовники − вони зацікавлені у тому, щоб приєднати частину селища до Києва і забудувати її.

Відстоювати землі Київщини на засідання облради прибув очільник обласної «Батьківщини», народний депутат Костянтин Бондарєв.

Напередодні політик закликав депутатів місцевих рад долучитися до сесії й не дати роздерибанити землі Київщини. Багато депутатів дослухалось до прохання народного обранця, тому у сесійній залі було дуже людно.

Депутати приїхали з різних куточків Київщини, а представники Коцюбинського рішуче відстоювали своє селище з плакатами. Більша частина депутатського корпусу Київської обласної ради теж не підтримала розбазарювання землі на Київщині.

«Нам вдалося відстояти Коцюбинське − і це велика перемога. Але, на жаль, у Київській обласній раді сьогодні є депутати, які лобіюють інтереси забудовників. І сьогодні на сесії вони показали себе, коли намагалися переконати депутатів підтримати злочинне рішення, − це Роман Титикало від «Європейської солідарності» та Ярослав Добрянський від «За майбутнього», – зауважив Костянтин Бондарєв.

Політик запевнив, що «Батьківщина» завжди захищатиме інтереси людей.

«Не зважаючи на сильне будівельне лобі, ми не здаємося й надалі будемо всіма силами захищати інтереси Київщини!» – резюмував очільник Київської обласної «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова