Команда Чернігівської «Батьківщини» отримала нагороди за перемогу на виборах

За підсумками виборів до рад ОТГ «Батьківщина» здобула в Чернігівській області понад 30% голосів. 98 партійців стали депутатами у 14 громадах.

Як повідомляє прес-служба Чернігівського обласного партосередку, під час партійного з’їзду Юлія Тимошенко особисто подякувала «батьківщинівцям» Чернігівщини за перемогу на виборах та вручила нагороду голові обласної парторганізації Валерію Дубілю.

«Юлія Тимошенко на з’їзду вітала не голів обласних парторганізацій з перемогою на виборах 29 жовтня. Вона вітала весь наш актив! І я дякую всім партійцям Чернігівщини, котрі, не покладаючи рук, боролися за цей результат! Я радий від того, що ми – одна команда! І разом ми зможемо підняти Україну з колін і дати нашим людям гідне життя!» – наголосив Валерій Дубіль.

Юлія Тимошенко також відзначила голову фракції «Батьківщина» в Чернігівській облраді Івана Якуба та очільника Городнянської районної парторганізації Петра Верхушу. Завдяки систематичній роботі їхньої команди із 14 можливих депутатів жителі Тупичівської громади обрали 11 представників «Батьківщини».

За найвищі особисті показники на виборах у Чернігівській області лідер «Батьківщини» нагородила депутата ради Тупичівської громади Юрія Мойсюка, який набрав 70% голосів, та депутата ради Любецької громади Олександра Максименка, який заручився підтримкою 80% виборців.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова