Команда «Батьківщини» привітала Сумського міського голову з ювілеєм

Під час робочої зустрічі голова фракції ВО «Батьківщина» в Сумській обласній раді Вадим Лисий та керівник фракції в міськраді Анатолій Сагач від усієї партійної команди привітали Олександра Лисенка з ювілеєм.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, під час зустрічі говорили про те, що вдалося зробити команді для сумчан за останні роки, після того, як у 2014 році Олександр Миколайович був обраний мером.
«Пишатися дійсно є чим: євродвори, оновлений комунальний автопарк, ремонт лікарень міста та оснащення сучасним обладнанням. Звичайно, наша команда на цьому не зупиняється, нарощуючи темпи, оновлюємо Суми та область надалі. Ми побажали Олександру Миколайовичу нескінченної життєвої енергії, сил та наснаги у такому ж ритмі працювати для сумчан та заради розвитку міста», – резюмував Вадим Лисий.
Олександр Лисенко – член партії ВО «Батьківщина» вже понад 15 років, протягом 8 років був головою Сумської обласної парторганізації, є членом обласного бюро. У 2020 році втретє обраний Сумським міським головою, що свідчить про високу довіру виборців.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова