Києву потрібен новий генплан розвитку міста, який буде виконувати міська влада – Олексій Кучеренко

Києву потрібен новий генеральний план розвитку міста, який виконуватиметься міською владою.

Нинішній документ, який припиняє дію за кілька місяців, порушували усі мери столиці. Це сьогодні призводить до інфраструктурного колапсу у місті, який лише поглиблюватиметься, якщо не змінити ситуацію на краще.

Про це заявив народний депутат, кандидат в мери столиці України від партії «Батьківщина» Олексій Кучеренко у четвер в ефірі «1+1».

«Генеральний план (розвитку міста Києва) на 2002-2020 роки, ще три місяці буде ніби діяти. Що буде далі – ніхто не знає, нового документа немає. Є якийсь проект. Цей план приймався за часів мера Олександра Омельченка. Почав порушувати його той, хто його розробив… Після того всі голови міста порушували генеральний план, зокрема Віталій Кличко протягом останніх шести років», – зазначив політик.

За його словами, «перше, що потрібно зрозуміти як аксіому: Києву потрібен генеральний план як Конституція розвитку, від нього відступ вправо, відступ вліво – розстріл на місці». Олексій Кучеренко відзначив, що дуже важливо, аби новий план відображав стратегію розвитку міста, «чого сьогодні зовсім нема».

Політик додав, що на сьогодні, на жаль, у Києві бракує прозорості використання бюджетних коштів міста, тому пообіцяв першим своїм кроком на посаді мера провести аудит діяльності попередньої команди у владі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова