Кіровоградські військовослужбовці-«батьківщинівці» отримали високі нагороди

Під час святкових заходів з нагоди відзначення 253-ої річниці заснування селища Голованівська, що на Кіровоградщині, відбулася церемонія нагородження його найдостойнішіх мешканців.

Як повідомляє прес-служба Кіровоградської обласної парторганізації, серед нагороджених – активісти «Батьківщини» старший сержант Олег Кривий та майор запасу Олександр Тоцький.

Обидва військових захищали країну від російського агресора в зоні АТО, а нині беруть активну участь у суспільному житті громади.

Олег Кривий отримав грамоту президента України «За участь в антитерористичній операції», Олександру Тоцькому вручено відзнаку обласної ради «За мужність і відвагу».

«Серед членів партії ВО «Батьківщина» є учасники АТО в кожній Кіровоградській районній та міській організаціях», – сказав заступник голови обласного партосередку Віктор Окаєвич.

«Батьківщинівець» зазначив, що не всі захисники повернулися до мирного життя, багато з них несуть службу на Сході, але всі вони є активними партійцями, на котрих рівняються інші.

Присутніх вітало керівництво району та селищної ради. Не залишилися поза увагою і військовослужбовці району, яким представники влади вручили відзнаки та грамоти президента України «За участь в антитерористичній операції».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова