Кіровоградська «Батьківщина» вимагає погасити борги збагачувального комбінату

Голова Кіровоградської облради, представник «Батьківщини» Олександр Чорноіваненко, керівник фракції «Батьківщина» в облраді Валерій Кальченко та Долинський міський голова Віра Тернавська звернулися до влади з вимогою виділити необхідні кошти Криворізькому гірничо-збагачувальному комбінату окислених руд (КГЗКОР).

Своє звернення вони адресували прем’єр-міністру України, голові Комітету з питань бюджету Верховної Ради та всім народним депутатам.

Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської обласної партійної організації.

«КГЗКОР є важливим стратегічним об’єктом для міста Долинської Кіровоградської області, адже забезпечує його мешканців послугами водо-, теплопостачання, а також водовідведення. Починаючи з 2014 року, підприємство систематично недофінансовується державою, що спричинило зростання боргів перед «Кіровоградобленерго». Через це існують ризики відключення підприємства від енергопостачання, що в підсумку призведе до припинення водопостачання та водовідведення», – ідеться у зверненні.

За словами «батьківщинівців», на наступний рік на утримання комбінату передбачено всього 23,8 млн гривень, хоча нинішні борги підприємства сягають 24 млн.

Після неодноразових звернень депутатів Кіровоградської облради від «Батьківщини» Олександра Чорноіваненка й Валерія Кальченка Міністерство економічного розвитку і торгівлі України подало до Міністерства фінансів бюджетний запит у сумі 106,48 млн гривень для забезпечення життєдіяльності КГЗКОР у 2018 році, але Мінфін цей запит проігнорував.

«Якщо 2018 року комбінат отримає лише 23,8 млн гривень, що не вистачить навіть на погашення нинішніх боргів, то він фактично припинить своє існування», – зазначив представник «Батьківщини» Валерій Кальченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова