Кіровоградська «Батьківщина» вчергове допомогла воякам АТО

Голова Долинської районної парторганізації Кіровоградської області Олександр Самарський, депутат райради від «Батьківщини» Максим Собко разом із волонтерами побували на Сході України.

Як повідомляє прес-служба Кіровоградської обласної парторганізації, активісти відвідали 28-му окрему механізовану бригаду зенітного ракетно-артилерійського дивізіону в містах Волновасі, Мар’їнці та селищі Донському Донецької області. Вони привезли захисникам продукти харчування, ліки, обладнання для бані, інструменти та запчастини для ремонту техніки.

«Військові зустріли нас дуже радо, адже такі візити їх надихають, додають упевненості й сил, аби боронити кордони України від російського агресора», – сказав очільник районного партосередку Олександр Самарський.

Командир дивізіону Олександр Нагорний подякував гостям за візит і турботу. Від імені керівництва військової частини він вручив голові міської ради, «батьківщинівці» Вірі Тернавській і депутату райради від «Батьківщини» Максиму Собку грамоти за сприяння й безпосередню участь у зборі та наданні волонтерської допомоги.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова