Кіровоградська «Батьківщина» сприяє військово-патріотичному вихованню молоді

Голова Олександрійської міської парторганізації Олена Богоявленська та депутати-«батьківщинівці» міської ради надали допомогу громадській організації «Школа розвідника» у проведенні молодіжних військово-патріотичних змагань.

Як повідомляє пре-служба Кіровоградського обласного партосередку, у змаганнях взяли участь старшокласники та випускники загальноосвітніх шкіл, які пройшли фізичну підготовку для виконання різних завдань під час надзвичайних ситуацій, а також майбутньої служби у лавах Збройних Сил України.

Юні патріоти демонстрували вміння володіти зброєю, фізичну силу та витримку, долаючи умовні перешкоди, кмітливість та злагодженість дій у командних випробуваннях.

«Ці змагання – це початок співпраці депутатів-«батьківщинівців» і тренерів «Школи розвідників». Ми намітили перші кроки до взаємодії, визначили, чим можемо бути корисними у роботі з виховання покоління справжніх патріотів», – сказала очільниця парторганізації Олена Богоявленська.

За словами «батьківщинівки», депутати постійно підтримуватимуть військово-патріотичний рух, що почав активно розвиватися в Олександрії.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова