Кіровоградці дякують депутату облради від «Батьківщини» за допомогу

Мешканці п’яти сіл Новоархангельського району Кіровоградської області отримують постійну підтримку і допомогу від керівника приватно-орендного підприємства імені Гагаріна депутата-«батьківщинівця» Миколи Коваленка.

За інформацією прес-служби Кіровоградської обласної організації партії, на сторінках районної газети «Колос» земляки розповідають про добрі справи Миколи Коваленка. Люди дякують депутату за допомогу в реалізації соціально-економічних проектів Новоархангельщини та за благодійність.

«ПОП імені Гагаріна – краще підприємство в районі, потужний платник податків у місцеві бюджети. Особливу увагу його керівник Микола Коваленко приділяє своїм працівникам. Він сприяє селянам у придбанні автомобілів, житла, меблів, робить усе, аби вони пишалися тим, що працюють на очолюваному ним підприємстві», – йдеться в газеті.

За словами депутата, нинішній урожай зернових не виправдав сподівань, але це ніяк не вплине ані на подальший розвиток господарства, ані на розмір виплат пайовикам.

«Нині працівники господарства отримують 10-14 тисяч гривень зарплати, не враховуючи премії. Сподіваюсь, ці цифри з часом зростатимуть»,– сказав Микола Коваленко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова