Кирило Люєв: Україна знаходиться на межі енергетичної кризи

19 серпня в.о. голови Миколаївської «Батьківщини» Кирило Люєв провів робочу зустріч із депутатським корпусом та партактивом нового Баштанського району.

Як зазначила, відповідальна за розбудову нової структури району Лідія Заболотня, першочергові завдання для голів об’єднаних громад Баштанщини – це залучення молоді та повернення до активу тих людей, які в силу різних обставин були «втрачені» за декілька останніх років.

Обговорюючи питання загальнодержавного рівня, депутати місцевих рад висловили занепокоєння тим, що зараз відбувається із тарифною політикою. Ті закони, що були прийняті керівництвом держави за останній рік, в основному направлені на те, щоб просто «знищити» середній клас та зробити українців бідними та зубожілими.

«Ні для кого не секрет, що зараз Україна знаходиться на межі енергетичної кризи. Лідер нашої партії Юлія Тимошенко весь час наголошує на тому, що нові тарифи стануть непід’ємним тягарем для більшості жителів нашої держави. Сьогодні ми маємо об’єднати навколо себе тих людей, які розуміють, що держава рухається в такому напрямку, який може призвести до неочікуваних результатів. Наше завдання – говорити з людьми, слухати їх та пояснювати те, що сьогодні насправді відбувається в країні», – наголосив лідер Миколаївської «Батьківщини».

В результаті зустрічі домовилися, що для ефективної роботи нового укрупненого району необхідно активізувати роботу із прихильниками, зокрема через місцеві ЗМІ та соціальні мережі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова