Кирило Люєв: Розбудова нової партійної структури – це один із пріоритетів Миколаївської «Батьківщини»

17 серпня в Первомайську в.о. голови Миколаївської «Батьківщини» Кирило Люєв представив партійцям новопризначеного, відповідального за проведення реорганізації партії та розбудову партійної структури в межах нового Первомайського району, Тимура Глушка.

Разом із місцевими партійцями обласне керівництво оговорило проблемні питання, заслухали пропозиції та визначили терміни виконання першочергових завдань.

«Тимур Глушко – це молодий лідер, який має значну підтримку серед первомайців, тому на засіданні обласного бюро його кандидатуру підтримали одноголосно. Впевнений, що Тимур Вікторович здатний об’єднати усі громади Первомайського району та разом із партійцями виконати ті завдання, що ставить перед нами лідер партії Юлія Тимошенко», – зазначив під час свого виступу Кирило Люєв.

За результатами зустрічі домовилися, що для місцевих депутатів юрист обласного офісу партії розробить методичні рекомендації та роз’яснення щодо того, як місцеві депутати можуть допомагати жителям громад, адже не всі представники депутатського корпусу знають про свої права та можливості депутата ОТГ.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова