Кирило Люєв: Миколаївській партійній організації потрібне «перезавантаження»

Розбудова нової партійної структури, залучення нових партійців до лав «Батьківщини» – першочергові завдання обласної та місцевих парторганізацій Миколаївської області.

Як повідомляє пресслужба обласного осередку партії, про це під час засідання обласного бюро та в рамках робочої поїздки до Вознесенського району повідомив в.о. голови Миколаївської обласної «Батьківщини» Кирило Люєв.

Політик вважає, що Миколаївська «Батьківщина» має провести повний аналіз попередньої роботи, внести корективи в роботу з партактивом та депутатським корпусом і провести повне «перезавантаження» парторганізації.

«Ми розпочали реорганізацію партійної структури. На засіданні бюро одноголосно підтримали чотири кандидатури осіб, відповідальних за розбудову нової структури партії. Первомайський район – Тимур Глушко, Вознесенський район – Ерік Григорян, Баштанський район – Лідія Заболотня, Миколаївський район – Євген Тимошенко. На цих людей ми покладаємо велику надію та відповідальність за реорганізацію, підбір керівників 52-х громад і головне – роботу з партактивом у кожному населеному пункті області», – зазначив Кирило Люєв.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова