Київська влада розпочала політичну розправу над депутатом-«батьківщинівцем»

За дорученням секретаря Київради Володимира Прокопіва тимчасову контрольну комісію Київради з питань забезпечення киян, що беруть участь в АТО, попросили звільнити кабінет у Київраді.

Як повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації, комісію очолює депутат від «Батьківщини» Юрій Дідовець, який попередньо публічно закликав Віталія Кличка припинити узурпацію політичної влади. Сам «батьківщинівець» назвав такі дії київської влади політичною вендетою.

13083207_1697691327169891_8601380094022326934_n (1)

«Ніяких законних повноважень для позбавлення тимчасової комісії приміщення у Володимира Прокопіва немає. У його обов’язки не входить розпоряджатися майном Київради. Приміщення надавали рішенням Київради, тому не зрозуміло, на якій підставі Володимир Прокопів знехтував цим фактом», – обурився Юрій Дідовець.

Депутат також додав, що 2 листопада комісія Київради з питань власності відмовилася продовжити договір оренди приміщення по проспекту Гонгадзе, 32Б, де розташована його громадська приймальня.

«Я припускаю, що рішення про виселення комісії з питань АТОвців з адміністративної будівлі – це не що інше, як реакція на мою принципову політичну позицію та суспільно-політичну діяльність. У будівлі Київради вистачає вільних кабінетів. Наприклад, на 9-му поверсі одне з приміщень займає людина, яка не працює в адміністрації», – сказав Юрій Дідовець.

Нагадаємо, тимчасова контрольна комісія Київради з питань забезпечення киян, які беруть участь в АТО, створена відповідно до рішення Київради №229 / 229 від 17 березня 2016 року.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова