Київська обласна рада компенсує різницю у тарифах – це велика перемога «Батьківщини»

Київська обласна рада виділить гроші на компенсацію різниці у тарифах, тобто мешканці Київщини зможуть платити менше за газ, гарячу воду та опалення.

Як повідомляє пресслужба обласного осередку, позачергову сесію, на якій затвердили фінансування, скликали з ініціативи фракції «Батьківщина».
Відбулося пленарне засідання шостої позачергової сесії Київської обласної ради, на якому затвердили програму фінансової підтримки місцевих бюджетів області з часткового відшкодування різниці в тарифах на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води населенню, встановленими уповноваженими органами на 2021 рік. За цією програмою передбачено виділення 19 342 400 грн допомоги місцевим бюджетам на покриття різниці у тарифах.

Фракція «Батьківщина» у Київській облраді переконана, що це велика перемога для Київщини. Центральна влада сьогодні самоусунулася від тарифної кризи, покинувши місце владу сам на сам із захмарними тарифами. Для громад та людей сьогоднішні шалені тарифи – це непідйомний тягар, саме тому фінансова допомога громадам Київщини забезпечить успішне проведення опалювального сезону.

Нагадаємо, 20 вересня фракція «Батьківщина» направила звернення до голови Київської обласної ради з проханням скликати позачергову сесію і розглянути на ній питання виділення компенсації по тарифах, аби не допустити теплоенергетичного колапсу на Київщині.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова