Київська обласна «Батьківщина» провела звітно-виборну конференцію

11 грудня відбулася XXI звітно-виборна конференція Київської обласної парторганізації ВО «Батьківщини», на якій обрали голову та оновили склад обласного бюро і контрольно-ревізійної комісії.

Як повідомляє пресслужба Київського обласного партосередку, на конференцію було делеговано рекордну кількість представників від територіальних партійних організацій − 455, з яких були присутні 403. Головою Київської обласної «Батьківщини» вже в 5-ий раз поспіль обрали Костянтина Бондарєва.

IMG_0332.jpg

«Для мене – це дуже важливий день, адже це не лише підсумки спільної роботи за останні 4 роки, але й за весь період існування Київської обласної  «Батьківщини». Це вже 11-ий рік, як я очолюю обласну організацію. Можу сказати, що наша команда завжди була на самому вістрі боротьби за благополуччя українського народу. Нині ми в опозиції, тож із новими силами відстоюватимемо нашу країну, а передусім, людей», − зазначив Костянтин Бондарев.

IMG_0222.jpg

Політик наголосив, що не зважаючи на те, що нині «Батьківщина» перебуває в опозиції, до лав Київської обласної парторганізації долучаються нові сміливі лідері, які поділяють погляди та ідеали партії. Голова Київського обласного осередку партії додав, що за результатами звітно-виборної конференції, у 12-ти з 37-ми територіальних партійних організаціях обрано молодих, амбітних та професійних керівників.

Нагадаємо, що попередня звітно-виборна конференція Київської обласної партійної організації ВО «Батьківщини» відбулася у 2016 році за участі 79-ти делегатів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова