Київська обласна «Батьківщина» провела з‘їзд депутатів місцевих рад

15 вересня відбувся з’їзд депутатів місцевих рад різних рівнів від «Батьківщини». Головна мета заходу – розробити план роботи, посилити комунікації та обмінятися досвідом.

Про це повідомила пресслужба Київської обласної парторганізації «Батьківщини».

За словами учасників, захід проходив у затишній родинній атмосфері, але був наповнений потужною енергетикою людей, які прагнуть змін у нашій країні.

На з’їзді депутати окреслили найголовніші виклики, які наразі стоять перед місцевим самоврядуванням:

1. Тенденція до скорочення усіх соціальних програм у нових бюджетах 2022. Ціль «Батьківщини» – відстояти кожну копійку в бюджеті кожної громади і спрямувати кошти на потреби людей.
2. Введення жорстких карантинних обмежень, яке обіцяють вже за лічені дні. Команда «Батьківщини» допомагає усім, хто через пандемію коронавірусу опинився у скрутному становищі.
3. Знищення розгалуженої освітянської мережі. «Батьківщина» захищає кожну школу і кожен садочок на Київщині.
4. Одне з найболючіших питань – збільшення тарифів. З ініціативи уряду, різницю між захмарною ціною на газ та встановленими тарифами для населення мають покривати місцеві бюджети. Це перекладання відповідальності виллється у непідйомний тягар для новостворених громад. Команда «Батьківщини» на Київщині підготувала план дій, аби не допустити теплоенергетичної катастрофи і зриву опалювального сезону.

По тарифам учасники заходу направили звернення до уряду та парламенту з вимогою не допустити колапсу в теплоенергетичній сфері та зриву опалювального сезону 2021-2022.

Очільник «Батьківщини» у Київській області Костянтин Бондарєв зазначив, що такі заходи вкрай необхідні для розроблення дієвих стратегій, які б ефективно захищали інтереси людей.

«Сьогодні ми підняли дуже нагальні питання, які турбують кожного мешканця Київщини, а також відпрацювали план, як вирішити ці питання. Прийняли звернення до уряду та парламенту про недопущення підняття тарифів. Також прийняли рішення більш плідно працювати, обмінюватися досвідом і проводити такі зустрічі на постійній основі», – підсумував Костянтин Бондарєв.

Зазначимо, що на з’їзд приїхало 188 депутатів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова