Київська міська «Батьківщина» закликає владу знизити ціни на газ

Фракція «Батьківщина» у Київраді звертається до керівництва держави щодо неприпустимості підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Про це повідомляє пресслужба Київського міського партійного осередку.

В лютому українці отримають платіжки за січень, в яких удвічі збільшиться вартість електроенергії та в півтора рази зросте вартість опалення. Газ для населення, який влітку 2020 року був закачаний у сховища за митною ціною 3,6 грн. за 1 куб.м, нині відпускається більш аніж  удвічі дорожче.

Підвищення тарифів відбувається в умовах пандемії, запровадження карантинних обмежень, зупинки окремих галузей економіки та зменшення доходів населення. Значне підвищення вартості електроенергії та газу вплине не лише на вартість житлово-комунальних послуг, але й спричинить зростання цін на інші товари та послуги. Влада публічно давала обіцянки не збільшувати тарифи до подолання кризи, викликаної COVID -19. Проте монобільшість не тримає слова та демонструє повну некомпетентність.

 «Батьківщина» звернулася до центральної влади з вимогами:

1. В інтересах захисту кожного киянина вимагаємо від центральної влади вжити невідкладних заходів щодо зменшення тарифів на природний газ до ціни, за якою природний газ було закачано у підземні сховища, посилити заходи соціального захисту населення в умовах стрімкого зростання цін на енергоносії та скасувати рішення про підвищення тарифів на електроенергію.
2. Закликаємо Київського міського голову та весь депутатський корпус підтримати даний проєкт рішення та направити звернення з метою припинення тарифного геноциду проти людей.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко закликала місцевих депутатів вимагати від уряду негайного зниження ціни на газ.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова