Київська «Батьківщина» влаштувала творчий вечір Лариси Кадочникової

Завдяки активістам і керівництву Шевченківського та Солом’янського в м. Києві партосередків «Батьківщини» 30 вересня відбувся творчий вечір відомої української актриси Лариси Кадочникової.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації

За словами голови Солом’янського районного партосередку ВО «Батьківщина» Галини Ніколенко, акторка розповіла про свій творчий і життєвий шлях, про знайомство з геніальним кінорежисером Сергієм Параджановим, зйомки легендарного фільму «Тіні забутніх предків».

22089584_292698984542830_5479529769036497083_n

«Гостям випала нагода переглянути й обговорити фільм «Тіні забутих предків» разом із легендою цієї кінострічки – Ларисою Валентинівною Кадочниковою. Усі були зачаровані її харизмою», – додав голова Шевченківської «Батьківщини молодої» Геннадій Кірія, розповідаючи про перебіг творчого вечора.

Довідково. Фільм «Тіні забутих предків» отримав 39 міжнародних нагород, 28 призів на кінофестивалях (із них – 24 гран-прі) у 21 країні й увійшов до «Книги рекордів Гіннеса».

Гарвардський університет включив дві стрічки Сергія ‪Параджанова – «Тіні забутих предків» і «Колір граната» – до списку обов’язкових для перегляду претендентами на кандидатський ступінь у кінознавстві.‬

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова