Київська «Батьківщина» виступила проти дискримінаційних ставок туристичного збору

31 січня голова фракції «Батьківщина» в Київраді Володимир Бондаренко виступив проти дискримінаційної ставки туристичного збору. Депутатська фракція внесла поправку, щоб знизити туристичний збір для внутрішніх туристів до 0,4% від розміру мінімальної зарплати.

Як повідомляє прес-служба столичної партійної організації, депутати Київради визначили нові ставки туристичного збору.

«Гості Києва відлякані туристичним збором! Львів та Одеса набагато прогресивніші міста у сфері туризму», – заявив під час засідання Володимир Бондаренко.

Відтепер ставка збору за кожну добу тимчасового розміщення особи в місцях проживання встановлена на рівні 0,4% від розміру мінімальної зарплати для внутрішніх туристів і 1% – для закордонних туристів.

Відповідно до нової редакції Податкового кодексу України, податок сплачуватимуть гості готелів, хостелів, апартаментів, квартир та інших закладів розміщування. Рішення Київради передбачає, що всі заклади, які приймають туристів, будуть вказані на сайті КМДА.

За даними державної служби статистики України, в 2018 році Київ відвідали 3 млн українців з різних областей і 2 млн іноземців. Завдяки туристам столиця заробила 35 млн гривень.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова