Київська «Батьківщина» висловилася про запровадження воєнного стану

Партія «Батьківщина» неодноразово наголошувала на необхідності запровадження воєнного стану, аби припинити російське свавілля на українській території.

Як повідомляє прес-служба Київського обласного партосередку, про це заявив голова фракції ВО «Батьківщина» в Київській облраді Віктор Світовенко.

«Президент очікував чотири роки, аби зрештою оголосити воєнний стан. 30 днів війни на окремих територіях України. Такого в історії країни ще не було!» – наголосив він.

За словами Віктора Світовенка, тепер українці повинні ще більше згуртуватися проти російського агресора, який захопив у полон три українських кораблі та їхні екіпажі.

«Слід здійснити реформування чинного законодавства та забезпечити можливість проведення виборів усіх рівнів, незалежно від складних безпекових ситуацій та дій ворога. Україні слід скористатися досвідом інших країн, яким водночас доводиться давати відсіч ворогу та забезпечувати демократичний лад», – сказав представник «Батьківщини».

Віктор Світовенко підтримав вимогу негайно звільнити полонених українських військовослужбовців та звернутися до міжнародних партнерів України з проханням посилити санкційний тиск на агресора.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова