Київська «Батьківщина» створює рівні умови для агітації у виборчий період

Київрада підтримала пропозицію депутата від «Батьківщини» Тетяни Меліхової доповнити проект рішення «Про деякі питання забезпечення благоустрою у місті Києві».

Як інформує прес-служба Київської міської парторганізації, представниця «Батьківщини» запропонувала прописати, що виконавчий орган повинен встановити додаткові безкоштовні дошки оголошень біля житлових будинків, у громадських місцях та на зупинках громадського транспорту для розміщення агітаційних матеріалів.

«Якщо якась політична сила захоче встановити дошки оголошень власним коштом, то потім їй казатимуть, що це незаконно, що дошка не того формату, який затверджений містом, не в тому місці. Під гаслами наведення порядку ці дошки будуть демонтовані, як і всі некоректні малі архітектурні форми. Тобто «змітатимуться» всі конкуренти, а єдиний кандидат Порошенко залишатиметься», – зазначила перед голосуванням у Київраді Тетяна Меліхова.

За її словами, виходить так, що владі можна все, а опозиція не має права на агітацію.

«Біля багатоповерхових житлових будинках є дошки оголошень. Половина цієї дошки – комерційна. Розмістити в період передвиборної кампанії свою агітаційну продукцію на ній неможливо, бо одразу відповідні служби зривають. Друга частина дошки нібито для оголошень ЖЕДів, яка заклеєна суцільно. Тому там теж нічого не розмістиш», – обґрунтувала доцільність своєї правки представниця «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова