Київська «Батьківщина» бореться за збереження дитячого садочка

Депутат від «Батьківщини» в Київраді Олександр Поживанов разом із киянами бореться за збереження дитячого садка.

Як повідомляє прес-служба Київської «Батьківщини», активісти звернулися до міської влади з підписами проти закриття дитячого садочка ДНЗ №61.

Батьківський комітет садочка звернувся до депутата Київради від «Батьківщини» Олександра Поживанова за допомогою, бо дитячий заклад хочуть закрити на реконструкцію. За результатами цього звернення і відбулася зустріч депутата з батьками, під час якої вони напрацювали ряд спільних дій.

Олександр Поживанов повідомив, що після зустрічі батьки ініціювали збір підписів проти закриття садочка та з проханням передбачити проведення капітального ремонту закладу замість реконструкції. Депутат зазначив, що батьки вихованців садочка стурбовані, аби така реконструкція не перетворилася у «довгобуд».

«Йдеться про зовсім маленьких діток, для яких змінити садок, колектив та улюблених вихователів – величезний стрес», – прокоментував Олександр Поживанов.

Представники Київської міської держадміністрації пообіцяли депутату від «Батьківщини» оперативно вивчити питання й відповідно відреагувати, адже з дня на день може розпочатися демонтаж приміщення.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова