Київщина активно виступає проти продажу землі

Днями на сесії селищної ради Коцюбинського депутати ухвалили: направити звернення до найвищих органів влади щодо відтермінування відкриття ринку землі.

Як повідомляє пресслужба Київської обласної парторганізації, рішення було прийнято одноголосно. Ініціатором звернення виступив депутат- батьківщинівець Влад Євстєфєєв. Депутати побоюються, що влада неспроможна забезпечити сьогодні прозорий ринок землі та захист українських фермерів.

«Існує ризик скуповування земельних паїв і формування на цій основі земельних монополій, що у подальшому призведе до знищення українського села», − йдеться у документі.

Влад Єстєфєєв переконаний, що наразі відкриття ринку землі − це загроза знищення українського сільського господарства, як такого.

«Ніхто не проти вільного продажу землі загалом. Але спочатку треба вибудувати державну політику з підтримки українських аграріїв і забезпечити захист тим, хто хоче продати свою землю, від шахраїв. Тож, спершу фермери, а потім земля», − зазначив ініціатор звернення.

Раніше аналогічне рішення прийняла й міськрада Білої Церкви.

Наразі це вже 15-те звернення щодо продовження мораторію на продаж землі від районних, міських та селищних рад на Київщині.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова