Київрада ухвалила бюджет столиці на 2021 рік

Головний фінансовий документ, за яким житиме столиця наступні 12 місяців, ухвалено. Депутати Київради прийняли рішення «Про бюджет міста Києва на 2021 рік».

Як повідомляє пресслужба партосередку столиці, майже 25 млрд грн спрямовано на освіту та 5,7 млрд – на охорону здоров’я.

Відтак, доходи заплановані на суму в майже 60,5 млрд грн. Найбільше прибутку отримає столиця від податку на доходи фізичних осіб – 27,6 млрд грн, що складає 46 % усієї дохідної частини головного фінансового документу Києва. Місцеві податки становитимуть 13,8 млрд грн, що складає 23%. Трансферти – 7,5 млрд грн, – 12%.

Видатки бюджету заплановано на рівні майже 57,8 млрд грн. Найбільше коштів передбачили на освітню галузь – 24,7 млрд грн. Це – 43% від запланованих видатків міського бюджету.

Продовжить столиця у 2021 році розвивати й дорожню інфраструктуру. На транспорт та дорожнє господарство передбачено 8,7 млрд грн.

Значну увагу приділятимуть галузі охорони здоров’я. Тут закладено 5,7 млрд грн., зокрема надбавки медикам, які лікарі будуть отримувати уже з січня наступного року.

На соціальний захист у 2021 році передбачено 5 млрд грн. Заплановано збільшення зарплати працівникам бюджетної сфери міста та комунальникам.

Відповідне рішення підтримали 74 депутати Київської міської ради.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова