Київ зможе придбати 20 електроавтобусів

Днями на пленарному засіданні Київради депутати від «Батьківщини» та інших фракцій надали згоду на реалізацію проєкту цільових екоінвестицій – придбання автобусів з електродвигунами.

Як повідомляє пресслужба Київського партійного осередку, рішення підтримали 78 депутатів Київради.

«Екологія – це не лише про сквери і парки, це про чисту воду, чисте повітря, про те, чим ми дихаємо, це історія про майбутнє. Саме тому Київ має намір закупити відповідний електротранспорт за Кіотським протоколом», –зазначив голова фракції «Батьківщина» у Київраді Денис Москаль.

У свою чергу, перший заступник голови Постійної комісії КМР з питань транспорту, зв’язку та реклами Ігор Галайчук заявив, що Київ змагатиметься з іншими українськими містами за можливість придбати екологічний транспорт.

«Кіотські квоти – це міжнародна угода про обмеження викидів в атмосферу газів. Вона існує, аби стабілізувати рівень концентрації парникових газів в атмосфері на рівні, який не допускав би небезпечного антропогенного впливу на кліматичну систему планети», – пояснив він.

Депутат додав, що Україна реалізувала свої квоти Іспанії.

«На рахунку Мінекології є 24 млн євро, за рахунок яких мають купити електробуси. На ці кошти претендують Київ, Запоріжжя та Вінниця. Попередньо на Київ мають витратити 22% від усієї суми», – зазначив Ігор Галайчук.

Отже, Київ боротиметься за можливість придбати новий електротранспорт на конкурсній основі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова