Керівник Запорізької «Батьківщини» Владислав Куценко взяв участь у відкритті 84 концертного сезону Запорізької обласної філармонії

Керівник Запорізької «Батьківщини» Владислав Куценко разом з заступником голови обласної організації Сергієм Бурмою відвідали концерт Grand Concert яким Запорізька обласна філармонія відкрила черговий, 84-й за рахунком концертний сезон.

«Під час війни музика не лише об’єднує, а й надає нового сенсу життю. Адже ми всі дуже втомилися і психологічно, і емоційно. І саме музика допомагає не зламатись. Виконавці Запорізької філармонії завжди вражали своєю майстерністю та професіоналізмом і сьогоднішній концерт не став виключенням. Артисти подарували справжнє натхнення та позитивну енергетику, якої так бракує нам всім у цей непростий час», – наголосив Владислав Куценко.

Від початку повномасштабного російського вторгнення Запорізька «Батьківщина» неодноразово підтримувала колектив Запорізької обласної філармонії. Артистам та співробітникам концертного закладу передавались продукти харчування, засоби гігієни тощо.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова