Керівництво обласної «Батьківщини» інспектує роботу партосередків Черкащини

За дорученням голови обласної парторганізації Анатолія Бондаренка на Черкащині проводиться аналіз роботи міських та районних партосередків.

Як інформує пресслужба обласної парторганізації, 5 червня перший заступник голови обласної парторганізації Юрій Тренкін розпочав перевірку партійних осередків Черкащини.

Сьогодні він, зокрема побував у Шполянській, Катеринопільській, Корсунь-Шевченківський районних парторганізаціях, де зустрівся з їх керівництвом.

Під час зустрічей із головами та партійцями районних осередків проаналізовано організацію партійної роботи на місцях, а також обговорено підготовку до майбутніх місцевих виборів.

«Ми постійно аналізуємо роботу міських та районних партійних організацій, дослухаємося до проблем регіонального характеру. Зважаючи на наближення місцевих виборів, розглянули пропозиції щодо підготовки місцевих осередків до виборчої кампанії», – прокоментував Юрій Тренкін.

Політик високо оцінив проведену у  цих районах роботу куратором від «Батьківщини» на окрузі №196 Семеном Радченком.

«Партійна робота на 196-му окрузі організована на високому рівні. У районах працюють громадські приймальні, партійці активно готуються до місцевих виборів», – сказав Юрій Тренкін.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова