Кандидат у депутати закликав мешканців Луганщини разом припинити епідемію безвідповідальності влади

Кандидат у народні депутати від «Батьківщини» по 113-му округу Олександр Яременко провів пресконференцію для регіональних ЗМІ, на якій розповів про свою програму та прокоментував перспективи партії на парламентських виборах.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Луганського обласного партійного осередку.

«Люди часто бачать своїх обранців лише перед виборами, а потім ті ховаються в Києві та відсторонюються від своїх виборців на 5 років. Це неправильно, і ми разом маємо подолати цю епідемію безвідповідальності», – наголосив «батьківщинівець».

У своїй програмі Олександр Яременко виділив підтримку сільгоспвиробникам – збільшення обсягів пільгових кредитів, повернення ПДВ на розвиток виробництва, повернення дотацій на вирощування основних сільськогосподарських культур для забезпечення сівозміни та підвищення родючості чорноземів.

«Реалізувавши в повній мірі величезний потенціал нашого села, залучивши інвестиції та забезпечивши гідні умови для бізнесу, ми підвищимо надходження до місцевих бюджетів і забезпечимо реалізацію різноманітних соціальних програм», – додав він.

Відповідаючи на запитання про перспективи «Батьківщини» на Луганщині, яка вважається «вотчиною» інших політсил, Олександр Яременко навів результати останніх виборів в ОТГ.

«Стереотип про те, що на Луганщині не голосують за «Батьківщину», легко долається фактами. 30 червня ми отримали потужні команди на Старобільщині, Сватівщині та в інших районах. Люди поступово відходять від нав’язаних штампів і починають дивитися на реальні справи», – зазначив партієць.

Олександр Яременко наголосив, що Юлія Тимошенко має стати наступним прем’єр-міністром, який буде ефективно співпрацювати із новообраним Президентом Володимиром Зеленським на засадах програми «Новий курс України».

«Я впевнений, що і в інших округах нашого регіону люди повірять у кандидатів від нашої команди. Разом ми доведемо, що все можливо, якщо мати бажання працювати!» – сказав кандидат у народні депутати від «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова