Кандидат-«батьківщинівець» запровадив незвичну для Хмельницького форму спілкування з виборцями

Кандидат у депутати ВРУ по 187 виборчому округу В’ячеслав Неволько запровадив незвичну для Хмельницького форму роботи з виборцями.

Як повідомляє пресслужба Хмельницької обласної парторганізації, висуванець від «Батьківщини» вийшов із мешканцями міста над Бугом на ранкову зарядку.


Маршрут ранкового заряду бадьорості В’ячеслава Неволька стартував від міського стадіону, де кандидат не лише поспілкувався з фізкультурниками-аматорами, а й провів ранкове тренування з місцевою регбійною командою.

«Ранковий крос із кандидатом – досить незвичне явище для нашого міста. Приємно відзначити, що кандидат від впливової політичної сили живе таким самим життям, як і ми», – зазначив виборець округу, хмельничанин Сергій, котрий щоранку займається тут фізкультурою.

В’ячеслав Неволько продемонстрував свій гарт і на дворових спортивних майданчиках. Не оминув і найбільше будівництво міста – Палац спорту.

Спілкуючись із хмельничанами, В’ячеслав Неволько запевнив, що активний спосіб життя, розвиток спортивної інфраструктури завжди буде у пріоритетах його діяльності як депутата.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова