Івано-Франківська облрада вимагає від керівництва України припинити політичні репресії проти опонентів

Днями на сесії Івано-Франківської обласної ради депутати ухвалили звернення до президента України, у якому вимагають припинити політичне переслідування опозиційних сил та громадських активістів.

Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківської обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

«Розправа з політичними опонентами і власним народом – це прямий крок до узурпації влади та встановлення авторитарного режиму. Така ситуація є неприпустимою в Україні як у державі, що вже стала на шлях реалізації європейських і світових демократичних цінностей. Зусилля влади повинні бути направлені виключно на утвердження верховенства права, на гарантування і захист прав людини й громадянина, на розбудову й цілісність держави, і аж ніяк не на знищення демократичних інститутів», − ідеться в документі.

Перший заступник голови Івано-Франківської облради, «батьківщинівець» Василь Гладій зазначив, що фракція «Батьківщина» вважає звернення актуальним і своєчасним.

«Після революції у нас змінився владний режим, але збереглися методи, які влада використовує проти своїх опонентів. Ми маємо обшуки в політичних опонентів, маємо арешти, переслідування, вибіркове правосуддя. З таким багажем нам не світить членство в НАТО та ЄС», – заявив Василь Гладій.

Депутати Івано-Франківської облради засудили дії керівництва вищих органів державної влади щодо політичних переслідувань опонентів і репресій проти воїнів російсько-української війни, суспільно-громадських діячів та активістів, а також щодо цинічного порушення прав людини та норм чинного законодавства.

«Такі дії нівелюють і знищують здобутки демократії і Революції Гідності та становлять загрозу для суспільства та держави», – наголошується в ухваленому зверненні до президента України.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова