Іван Стецькович: Україна досі не може позбутися «совкового» принципу формування бюджету

У той час, коли цивілізовані держави формують бюджет за принципом «знизу – догори», Україна досі не може позбутися «совкового» принципу «згори – донизу».

Про це під час пресконференції розповів заступник голови «Батьківщини» Львівщини Іван Стецькович, інформує пресслужба обласного партосередку.

За його словами, насторожує той факт, що нині верхівка влади подає поганий приклад своїм підопічним на місцях.

«Є гарне англійське прислів’я: «Не виховуйте дітей – виховуйте себе, бо діти в будь-якому випадку будуть подібними на вас». Я би хотів нагадати його тим, хто «нагорі». Можна говорити красиві слова про те, як ти дбаєш про економіку держави, але тримати кошти від свого бізнесу в офшорах. Саме так діє нинішній президент, так діяв і попередній», – зазначив Іван Стецькович.

Партієць нагадав, що при формуванні бюджету не виникало би питань, якби люди, які цим займаються, керувались Конституцією та Бюджетним Кодексом України.

«Там чітко все прописано: чим займається Мінфін, чим – Кабінет Міністрів. Але наші можновладці готові під покровом ночі ухвалювати закон про продаж сільськогосподарських земель або про гральний бізнес, але сидіти цілу ніч і думати, як виділити гідні суми на освіту і медицину – це для них заскладно. Вони керуються не законами України, а гаслом «ми їх сдєлаєм вмєсте». А їх – це нас з вами», підсумував Іван Стецькович.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова