Іван Мунтян організував у Чернівцях допомогу обласному Будинку малюка

Голова фракції «Батьківщина» Чернівецької облради Іван Мунтян залучив закордонних доброчинців до підтримки обласного комунального Будинку дитини.

Як повідомляє пресслужба обласної парторганізації ВО «Батьківщина», політик, знаючи про потреби Будинку малюка, організував допомогу від румунських благодійників. Ці люди в себе на Батьківщині приймають наших біженців, а тут, в Україні, шукали тих, кому їхня допомога найпотрібніша Разом вони привезли до закладу пральну машину-сушарку, а на додачу – продуктів і солодощів.

«Разом із головою громади Віков де Сус Васіле Ілліут, пастором церкви Християн Віри Євангельськоїпятидесятників з Бухареста Лісандру Раду, Павлом Кліпою, а також головою Камянської ОТГ Василем Загарюком зустрілися з колективом Будинку малюка і передали туди пральну машинкусушарку, – розповів Іван Мунтян. – Перед цим звязалися з керівницею закладу Людмилою Філіпець і уточнили, що ще з нагального потрібно вихованцям. Поїхали у магазин, закупили дієтичного мяса, риби, я взяв солодощів зі своєї пекарні».

Директорка закладу каже, що продуктів їм тепер вистачить на місяць.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова