Іван Крулько зустрівся з виборцями Закарпаття

Народний депутат України від «Батьківщини» Іван Крулько зустрівся з виборцями Тячівського та Хустського районів Закарпаття.

Як повідомляє прес-служба Закарпатського обласного партосередку, разом із народним депутатом на зустрічах був присутній депутат обласної ради, довірена особа Юлії Тимошенко, Петро Голубка.


Іван Крулько зустрівся з виборцями Хуста, Тячева, села Грушово, селищ Дубове та Солотвино.


Під час зустрічі з мешканцями краю політик коротко розповів про свою депутатську діяльність і роботу фракції ВО «Батьківщина». Депутат відзначив лідерські якості кандидата в Президенти України Юлії Тимошенко, її вміння знаходити правильні рішення у найскладніших ситуаціях.
Депутат зазначив, що наразі у команді «Батьківщини» найкращі фахівці та спеціалісти з різних сфер, зокрема – відомі експерти, економісти, політологи, вчені-юристи, громадські діячі з чіткими ідеями та готовністю працювати над виведенням України з кризового стану. Іван Крулько також порушив питання об’єднання територіальних громад і закликав жителів бути більш політично активними, мати свою позицію та відстоювати свої права.


Під час зустрічі мешканців району найбільше хвилювали питання ремонту доріг, реформи медичної сфери, підвищених тарифів за комунальні послуги. На всі ці та інші питання депутат дав вичерпні відповіді й обіцяв сприяти у вирішенні окремих питань, з якими люди зверталися особисто.

Під кінець зустрічі Іван Крулько подякував усім, хто проявив політичну свідомість, прийшовши на зустріч. Політик закликав людей підтримати Юлію Тимошенко під час виборів Президента України, підтримати команду «Батьківщини», дати їм шанс змінити на краще ситуацію в країні та життя простих українців.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова