Іван Крулько відвідав сесійне засідання Сумської міськради

25 квітня під час візиту на Сумщину народний депутат від «Батьківщини» Іван Крулько взяв участь у роботі Сумської міськради.

Як повідомляє прес-служба Сумського обласного партійного осередку, виступаючи перед депутатами міськради, Іван Крулько відзначив важливість конструктивного діалогу з місцевою владою. Представник «Батьківщини розповів, що напередодні зустрівся з міським головою Сум Олександром Лисенком і обговорив з ним нагальні проблеми міста.

Парламентарій нагадав, як з ініціативи сумських депутатів Верховна Рада законодавчо врегулювала питання про встановлення індивідуальних лічильників у багатоповерхівках.

«Пам’ятаю, як депутати Сумської міськради звернулися стосовно того, що монополіст відмовлявся встановлювати індивідуальні лічильники. Це питання оперативно розглянули, і далі вже у Верховній Раді фактично весь зал підтримав зміни до закону України, якими зобов’язав монополістів встановлювати такі лічильники. Це рішення було надзвичайно корисним не лише для Сум, а й для всієї країни», – зазначив Іван Крулько.

Він окремо зупинився на проблемі утримання освітніх і медичних закладів за рахунок місцевих бюджетів, пообіцявши підтримку ініціатив сумських депутатів.

«Знаю, що на минулому засіданні сесії міськради ви розглядали питання, які стосуються фінансування освіти й медицини в Сумах, про їх недофінансування, – сказав народний депутат із фракції «Батьківщина». – Як член парламентського комітету з питань бюджету порушу цю проблему на засіданні комітету, а також у сесійній залі під час години запитань до уряду».

Перебуваючи на Сумщині, Іван Крулько також зустрівся з молоддю області та відкрив всеукраїнський турнір із дзюдо.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова