Іван Крулько: Вибори до рад ОТГ – важлива частина політичного життя країни

Заступник голови партії ВО «Батьківщина», народний депутат України Іван Крулько зустрівся з виборцями Кам’янка-Бузької міської ОТГ, що на Львівщині.

Як повідомляє прес-служба Львівського обласного партосередку, Іван Крулько розповів під час зустрічі  про ключові аспекти мораторію на продаж сільськогосподарської землі, недоліки Бюджету-2018 та програму дій «Батьківщини» щодо розвитку ОТГ. Разом із очільником Львівської обласної «Батьківщини» Михайлом Цимбалюком депутат відповів на запитання присутніх.

«Ми вважаємо, що вибори до рад ОТГ є чи не найголовнішими в країні, адже в такий спосіб формуються місцеві органи влади, що є найближчими до людей. Команда «Батьківщини» – це авторитетні люди – директори шкіл, лікарі, керівники закладів, які представляють місцеву громаду. Головне завдання нашої фракції у парламенті – не допустити закриття шкіл та лікарень у сільській місцевості», – наголосив Іван Крулько.

Михайло Цимбалюк звернув увагу присутніх на те, що чиновники навмисно не допомагають українцям усвідомити важливість виборів на місцях. На переконання політика, нині вкрай важливо прийти на вибори і обрати свого депутата, який буде найближчий до громади.

Під час зустрічі мешканці Кам’янка-Бузької розповіли про закриття місцевої інфекційної лікарні, фінансування низки комунальних структур.

Жителі міста звернулися до народного депутата з проханням посприяти в отриманні копії Євангелія з Кам’янки, оригінал якого зберігається у бібліотеці Києва.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова