Іван Крулько: Важливо розбудовувати регіональні партійні осередки, аби вирішувати проблеми громад

Під час установчих зборів Хустської районної парторганізації Іван Крулько, в.о. голови Закарпатської «Батьківщини», представники 13-ти новостворених громад обговорили різні аспекти партійного будівництва та обрали керівництво районних парторганізацій.

Як повідомляє пресслужба обласного осередку партії, було вручено партійні квитки новим членам команди.

Як зауважив Іван Крулько під час зустрічі, наразі оновлення  партійних осередків відбувається не лише в Хусті, чи на Закарпатті, а по всій Україні у зв’язку з адміністративно-територіальною реформою.

«Для «Батьківщини», що має понад 20-річну історію і найбільш розгалужену мережу партосередків по всій Україні, важливо продовжувати розбудовувати регіональні партійні осередки до села, аби чути і вирішувати проблеми людей та громад,  робити так, щоб люди могли працювати і заробляти у себе вдома», – зауважив політик.

Головою Хустської РПО обрано Михайла Рацина, молодого і перспективного політика з Іршави, якому поставлено завдання повної розбудови і мобілізації партійних активів району і 100% готовності до виборів.

«Треба розуміти, що останні 60 днів перед виборами – це вершина айсберга і підсумок щоденної організаційної роботи. Минулі вибори показали непогані результати «Батьківщина»представлена практично в усіх радах Хустського району. Водночас, треба посилювати команду в громадах зі слабшим результатом. Треба, щоб люди бачили, що партія робить добрі справи і допомагає у вирішенні їхніх проблем на місцях», – уточнив Іван Крулько.

Депутат відзначив, що завдяки запитам із громад Хустського району та активному їх лобіюванню «Батьківщиною» на  найвищому рівні, вдалося реалізувати  низку проєктів з розвитку спортивної інфраструктури, ремонту доріг Долина- Хуст та Хуст-Буштино через Вишково.  Попереду ще робота над проєктом «Малого Карпатського кола» і розвитку туристичної інфраструктури району.

«Ми хочемо, аби громади розвивались, а люди могли працювати, заробляти, навчатись, лікуватись і  розвиватись у себе вдома, а не втікали за кордон у пошуках роботи і кращого життя», –підсумував Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова