Іван Крулько: «Новий курс України» має повернути довіру суспільства до влади

7 серпня народний депутат України Іван Крулько провів зустріч з активом Кремінської районної парторганізації, що на Луганщині.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, представники «Батьківщини» говорили про ситуацію в державі, про «Новий курс України» та проблеми Луганщини.

«Програма «Новий курс України» має повернути довіру суспільства до влади. Це план дій для побудови сильної європейської держави, де кожен може реалізувати свої можливості. І дуже добре, що нас підтримують експерти та лідери громадської думки», – наголосив Іван Крулько.

Він також звернув увагу на те, що Юлія Тимошенко пропонує запровадити в Україні нову форму правління – парламентську республіку канцлерського типу, яка довела свою ефективність в найуспішніших країнах світу.

«Сильний лідер, який спирається на громадські інститути, діятиме в інтересах країни, зможе досягти миру без стратегічних втрат та вивести Україну на шлях розвитку», – зазначив народний депутат від «Батьківщини».

Наприкінці зустрічі місцева поетеса, вчитель Красноріченської загальноосвітньої школи Валентина Федорова презентувала Іванові Крульку збірку своїх пісень-віршів під назвою «Від щирого серця». Вона попросила передати її особисто Юлії Тимошенко.

До заходу також долучилися голова Рубіжанської зональної парторганізації Луганської області Олександр Романовський, голова Кремінського районного партосередку ВО «Батьківщина» Олена Молчанова, партійці Ірина Шевченко, Наталія Решетило та Андрій Тілєєв.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова