Іван Крулько: Національний виробник – запорука розвитку нашої економіки

Держава має підтримувати бізнес, створювати належні умови для його розвитку, а не обкладати додатковими податками та захмарною ціною на газ.

Як повідомляє прес-служба Волинської обласної парторганізації, про це заявив народний депутат України» від «Батьківщини» Іван Крулько під час зустрічі з трудовим колективом підприємства «Едельвіка» в Луцьку.


Політик зазначив, що в Новому економічному курсі Юлії Тимошенко йдеться про створення таких умов для малого і середнього бізнесу, які дозволять їм успішно розвиватися.

«Ми хочемо, аби країна росла і розвивалась, але при діючій владі, з нинішньою законодавчою системою, підприємцям дуже важко працювати. Ми розробили нову Конституцію, Новий економічний курс розвитку країни, які дозволять здешевити довгострокові кредити під конкретний бізнес-план, аби національний виробник став основою успішного розвитку нашої економіки», – повідомив парламентар.

До слова, народний депутат України Іван Крулько провів також зустрічі з колективами підприємств «ВолиньАвто», «Електросервіс», мешканцями Ківерців і Луцька.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова