Іван Крулько: На виборах маємо шанс змінити Україну

Новий курс, запропонований кандидатом у Президенти Юлією Тимошенко, – це покроковий план, здійснення якого зробить Україну сильною і заможною державою.

Як повідомляє прес-служба Волинської обласної парторганізації, про це заявив народний депутат України Іван Крулько, перебуваючи в регіоні. Парламентар провів зустрічі із жителями Любомля, Ковеля, Володимира-Волинського та Горохова.

«Ми хочемо, щоб Україна стала сильною й незалежною європейською державою, щоб настав довгоочікуваний мир на Сході країни. Юлія Тимошенко знає, як потрібно вести сильну дипломатію, аби спокійне недалеке майбутнє стало реальністю. Вона знає, які рішення в економіці та соціальній політиці потрібно ухвалити, щоб українці почувалися щасливими на своїй рідній землі», – наголосив Іван Крулько.

У Ковелі народний депутат від «Батьківщини» вшанував пам’ять письменниці Лесі Українки, поклавши квіти до її пам’ятника.

У межах передвиборного туру «ВірЮ в Україну» разом з Іваном Крульком на Волині перебувала відома громадська діячка, заслужена артистка України Анастасія Приходько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова