Іван Крулько: «Батьківщина» Закарпаття розбудовує партійні осередки – від села до районних центрів та Ужгорода

Під час дводенного робочого візиту на Закарпаття народний депутат України Іван Крулько зустрівся з депутатами рад різних рівнів і партійним активом Неліпинської сільської територіальної громади, Мукачівського і Хустського районів.

Під час зустрічей однією із центральних тем були  організаційні питання щодо розбудови партії у зв’язку з адміністративно-територіальною реформою, а також розвитку громад у різних сферах.

Як зазначив Іван Крулько, «Батьківщина» першочергово ставить перед собою завдання  будівництва партійних осередків – від найменших дільничних у кожному населеному пункті до районних і обласного центрів – для кращого реагування на проблеми, які турбують людей.

Депутат розповів про партійну організацію «Жінки Батьківщини», яку в Закарпатській області очолила депутатка Хустської міської ради Олеся Калинич. Погодилися присутні і з необхідністю розбудови та розвитку молодіжки  політичної партії ВО «Батьківщина» на Закарпатті.

Вдалося поговорити і про проблеми кожної громади. Зокрема, у Хусті присутні піднімали проблему заборгованості по зарплаті освітянам Хустської міської територіальної громади, де до кінця року не вистачає 14 млн грн освітньої субвенції.

У Неліпині обговорили перспективи створення сучасного сільського стадіону і ремонту доріг місцевого значення. На Мукачівщині проблемними залишаються питання будівництва школи у Кольчині та ремонт дорожнього покриття.

Окрім того, усі без винятку райони стурбовані зростанням тарифів і  цін, вирішенням питання тарифів, субсидій і покриття різниці у тарифах для місцевих бюджетів, питанням соціальних стандартів, над вирішенням яких б’ється «Батьківщина».

Приємним завершенням робочого візиту Івана Крулька на Закарпаття стало урочисте вручення партійних квитків новим членам партії «Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова