Іван Кириленко: На Черкащині прокуратура чинить тиск на членів виборчого штабу Юлії Тимошенко

Народний депутат України Іван Кириленко вбачає політичні мотиви в кримінальному переслідуванні черкаських партійців. Про це він заявив під час судового засідання з приводу обрання запобіжного заходу депутатові Черкаської міськради від ВО «Батьківщина», керівникові обласного виборчого штабу Юрію Тренкіну.

Про це інформує прес-служба Черкаської обласної партійної організації.

6 та 7 березня на вимогу прокуратури Черкаської області відбулися засідання суду в межах розпочатого кримінального провадження стосовно Юрія Тренкіна та ще двох представників «Батьківщини», один з яких є керівником «Батьківщини молодої». Прокуратура клопотала про заставу в понад 6 млн грн.

Як зауважив Іван Кириленко, активність прокурорів збіглася в часі з передвиборною кампанією.

«Підозра, клопотання про запобіжний захід – усе це з’явилось у розпал передвиборної кампанії. Правоохоронці активізувалися після того, як Юлія Тимошенко призначила Юрія Тренкіна керівником Черкаського обласного виборчого штабу. Щодо одного зі звинувачень уже було відкрите провадження кілька років тому, однак під час досудового розслідування порушень не виявили, тож провадження закрили», – сказав народний депутат від «Батьківщини» і додав: «Нинішнє кримінальне переслідування, на мою думку, має винятково політичні мотиви, воно спрямоване на зрив нашої виборчої кампанії на Черкащині».

Іван Кириленко також заявив, що готовий узяти Юрія Тренкіна на особисту поруку.

«За 23 роки депутатської діяльності я вперше готовий взяти людину на поруку. Я знаю Юрія Тренкіна як відповідальну та порядну людину», – зазначив парламентарій.

Врахувавши всі обставини, Соснівський районний суд Черкас відмовив прокуратурі у клопотанні про обрання запобіжного заходу представникам «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова