Ірпінська «Батьківщина» відвідала Міжнародну конференцію з питань відновлення України

Голова Ірпінської «Батьківщини» Олександр Пікулик та депутатка міськради Віолетта Дворнікова відвідали Міжнародний форум з питаннь відновлення України у Лугано, Швейцарія.

Про це повідомляє пресслужба Київської обласної парторганізації.

Члени Ірпінської команди поспілкувалися з представниками європейського політикуму, міжнародних організацій та фінансових установ. Зокрема, обговорили з нашими партнерами можливі інвестиції та варіанти відновлення Бучанського району на Київщині, який дуже постраждав від збройної агресії росії.

«Батьківщинівці» побували на неймовірному перформансі, який було стоворено за мотивами робіт української місткині Марії Примаченко. 

«Ми стали свідками неймовірного арт-перформансу, відтвореного з картин Примаченко. Її роботи передають унікальну українську філософію серця, нашу любов до Батьківщини. Україна має дуже багату культуру, у нас дуже багато талановитих, творчих діячів! У цьому ми переконались, зустрівши на конгресі друзів із різних сфер життя, у яких серце болить за Україну. У нас дійсно країна великих людей! Спільними зусиллями із допомогою наших партнерів ми не лише відбудуємо нашу Україну, але зробимо більше – створимо справжню успішну європейську країну», – розповіла Віолетта Дворнікова.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова