Ірина Верігіна зустрілася з представниками комунальних підприємств Попасної

Днями під час візиту до Попасної, що на Луганщині, очільниця обласного партосередку «Батьківщини» Ірина Верігіна зустрілася з керівниками підприємств, що надають житлово-комунальні послуги населенню. 

Як повідомляє прес-служба Луганського обласного партосередку, учасники зустрічі розповіли про проблеми, які доводиться вирішувати в прифронтовому місті.

IMG_0531

Періодичні обстріли пошкоджують мережі та об’єкти інфраструктури, зокрема в так званій «сірій зоні». Нерідко першими, хто приїжджає на місце подій, є представники комунальних підприємств, які не отримують навіть надбавки за постійний ризик.

Для водо- та енергопостаючих підприємств великою проблемою є заборгованість, що утворилася через несплату наданих послуг із непідконтрольної території. В області не вироблений механізм компенсації таких витрат, фактично все лежить на плечах самих підприємств. Через постійно зростаючі тарифи рівень оплати населення зменшується.

«Нині нам дуже важко. Кожне рішення, яке важливе для народу, доводиться проводити через тиск із боку олігархів. Я розповім про ваші проблеми депутатам нашої фракції у Верховній Раді України. «Батьківщина» бореться за те, аби тарифи були економічно обґрунтовані, а мешканці та працівники, які надають життєво важливі послуги, були задоволені», – сказала Ірина Верігіна.

За її словами, «Батьківщина» порушуватиме питання транспортного сполучення між Попасною та Сєверодонецьком, ремонту доріг та відновлення пасажирського залізничного сполучення.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова