Ірина Верігіна відвідала село на лінії зіткнення

11 червня голова Луганської обласної «Батьківщини» Ірина Верігіна відвідала з робочим візитом село Нижньотепле Станично-Луганського району та зустрілася з місцевими мешканцями.

Про це повідомляє прес-служба обласної партійної організації ВО «Батьківщина».

«Податковим кодексом України встановлено звільнення від сплати податку на землі в населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення. Проте тільки в Нижньотеплому сільська влада збирає цей податок з мешканців. Маємо привернути увагу правоохоронних органів до цієї проблеми та припинити таку ганебну практику», – зазначила під час зустрічі із селянами Ірина Верігіна.

Мешканці Нижньотеплого, як і в багатьох інших селах та селищах Луганщини, переймаються новим порядком призначення субсидій. Люди скаржилися, що їм бракує коштів, аби оплачувати рахунки після чергового підвищення тарифів на комунальні послуги.

Лідер Луганської «Батьківщини» наголосила, що політсила Юлії Тимошенко слідкуватиме за виконанням законодавства України в населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення.

Довідково. Останні місцеві вибори в Нижньотеплому відбулися 2010 року. Протягом останніх восьми років тут керує сільська рада, обрана переважно за списками Партії регіонів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова