Ірина Верігіна відвідала прикордонну територію Луганщини

Днями очільниця Луганської обласної «Батьківщини» Ірина Верігіна відвідала з робочим візитом прикордонні села Троїцького району.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, лідер «батьківщинівців» регіону Ірина Верігіна поспілкувалася з мешканцями сіл Лантратівка, Тополі, Новоолександрівка та Троїцьке.

Під час зустрічей люди скаржилися політику на безробіття, мізерні пенсії, зависокі тарифи, нарікали на жахливий стан доріг і повну бездіяльність влади.

«Я обурена, що люди прикордонних сіл Троїцького району отримують інформацію з російських телеканалів. Це свідчить про провальну інформаційну політику. Не дивно, що проросійськи налаштовані політсили «піднімають голову» й упевнено себе почувають у регіоні. Інформаційна політика під час війни повинна регулюватися державою», – сказала Ірина Верігіна.

Вона запевнила людей, що завдяки стратегічному плану партії «Батьківщина», який має стати основою для роботи нової коаліції у Верховній Раді, країна нарешті зможе рухатися в бік позитивних змін і покращити життя людей.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова